CRM Core (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (45 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Next
sr: Следећи

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: The subject of the message.
sr: Наслов поруке.

en: Field name
sr: Назив поља

en: Field type
sr: Tип поља

en: Role
sr: Улога

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Reports
sr: Извештаји

en: Full content
sr: Пун садржај

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
