CRM Core Donation (7.x-1.11) - en to it translation catalogue (20 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Sunday
it: Domenica

en: Monday
it: Lunedì

en: Tuesday
it: Martedì

en: Wednesday
it: Mercoledì

en: Thursday
it: Giovedì

en: Friday
it: Venerdì

en: Saturday
it: Sabato

en: Height
it: Altezza

en: Amount
it: Importo

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Order
it: Ordina

en: Default height
it: Altezza predefinita

en: Source
it: Sorgente

en: Apply
it: Applica

en: Day of Week
it: Giorno della settimana

en: Reports
it: Resoconti
