CRM Core Donation (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Height
tr: Yükseklik

en: Amount
tr: Miktar

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Order
tr: Sıralama

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Source
tr: Kaynak

en: Apply
tr: Uygula

en: Day of Week
tr: Haftanın Günü

en: Reports
tr: Raporlar
