CRM Core Donation (7.x-1.4) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Height
ro: Înălțime

en: Amount
ro: Suma

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Order
ro: Comandă

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Source
ro: Sursă

en: Apply
ro: Aplică

en: Day of Week
ro: Zi a Săptămânii

en: Reports
ro: Rapoarte
