CRM Core Event (7.x-0.1) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Status
ja: 状態

en: Date
ja: 日付

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Event
ja: イベント

en: Location
ja: 場所

en: Height
ja: 高さ

en: Amount
ja: 量

en: Frequency
ja: 周期的

en: Events
ja: イベント

en: General Settings
ja: 基本設定

en: Background color
ja: 背景色

en: Default height
ja: デフォルトの高さ

en: Sources
ja: ソース

en: Source
ja: ソース

en: Complete
ja: 完了

en: Email options
ja: メールオプション

en: Reports
ja: レポート

en: Registration
ja: 登録

en: Attendance
ja: 参加者

en: Attended
ja: 参加した
