CRM Core Event (7.x-0.10) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Date
ar: التاريخ

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Event
ar: الحدث

en: Location
ar: الموضع

en: Height
ar: الارتفاع

en: Amount
ar: المبلغ

en: Events
ar: الفعاليات

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Order
ar: الترتيب

en: Sources
ar: المصادر

en: Source
ar: المصدر

en: Reports
ar: التقارير

en: Default Confirmation Message
ar: رسالة التأكيد الافتراضية
