CRM Core Event (7.x-0.10) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Date
he: תאריך

en: Display settings
he: הגדרות תצוגה

en: Event
he: אירוע

en: Location
he: מיקום

en: Height
he: גובה

en: Amount
he: כמות

en: Events
he: אירועים

en: Background color
he: צבע רקע

en: Order
he: סידור

en: Sources
he: מקורות

en: Source
he: מקור

en: Email options
he: אפשרויות דוא"ל

en: Reports
he: דוחות
