CRM Core Event (7.x-0.2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Status
ro: Stare

en: Date
ro: Data

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: Location
ro: Locaţia

en: Height
ro: Înălțime

en: Amount
ro: Suma

en: Events
ro: Evenimente

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Order
ro: Comandă

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Sources
ro: Surse

en: Source
ro: Sursă

en: Contact information
ro: Informații contact

en: Complete
ro: Finalizat

en: Reports
ro: Rapoarte
