CRM Core Event (7.x-0.2) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Date
tr: Tarih

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: Event
tr: Olay

en: Location
tr: Konum

en: Height
tr: Yükseklik

en: Amount
tr: Miktar

en: Events
tr: Etkinlikler

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Order
tr: Sıralama

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Source
tr: Kaynak

en: Complete
tr: Tamam

en: Reports
tr: Raporlar

en: Registration
tr: Kayıt
