CRM Core Event (7.x-0.6) - en to it translation catalogue (17 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Status
it: Stato

en: Date
it: Data

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Event
it: Evento

en: Location
it: Posizione

en: Height
it: Altezza

en: Amount
it: Importo

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Order
it: Ordina

en: Default height
it: Altezza predefinita

en: Sources
it: Sorgenti

en: Source
it: Sorgente

en: Reports
it: Resoconti

en: Registration
it: Registrazione
