CRM Core Petition (7.x-0.11) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: yes
ar: نعم

en: Personal message
ar: رسالة شخصية

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: no
ar: لا

en: Height
ar: الارتفاع

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Goal
ar: هدف

en: Sources
ar: المصادر

en: Reports
ar: التقارير
