CRM Core Petition (7.x-0.12) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: yes
pl: tak

en: Personal message
pl: Własna wiadomość

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: no
pl: nie

en: Height
pl: Wysokość

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Sources
pl: Źródła

en: Email options
pl: Opcje e-mail

en: Reports
pl: Raporty

en: of
pl: z
