CRM Core Petition (7.x-0.12) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Title
tr: Başlık

en: yes
tr: evet

en: Personal message
tr: Kişisel mesaj

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: no
tr: hayır

en: Height
tr: Yükseklik

en: General Settings
tr: Genel ayarlar

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Goal
tr: Hedef

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Sources
tr: Kaynaklar

en: Reports
tr: Raporlar

en: of
tr: /
