CRM Core Petition (7.x-0.3) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Title
it: Titolo

en: yes
it: sì

en: Personal message
it: Messaggio personale

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Height
it: Altezza

en: General Settings
it: Impostazioni generali

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Goal
it: Obbiettivo

en: Default height
it: Altezza predefinita

en: Sources
it: Sorgenti

en: Reports
it: Resoconti

en: of
it: di
