CRM Core Petition (7.x-0.7) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Title
fa: عنوان

en: yes
fa: بله

en: Personal message
fa: پیام شخصی

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: no
fa: خیر

en: Height
fa: ارتفاع

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Sources
fa: منابع

en: Reports
fa: گزارش‌ها
