CRM Core Petition (7.x-0.8) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Title
ro: Titlu

en: yes
ro: da

en: Personal message
ro: Mesaj personal

en: Display settings
ro: Setări de afişare

en: no
ro: nu

en: Height
ro: Înălțime

en: General Settings
ro: Setări generale

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Sources
ro: Surse

en: Reports
ro: Rapoarte

en: of
ro: din
