CRM Core Petition (7.x-0.8) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: yes
ur: جی ہاں

en: Personal message
ur: ذاتی پیغام

en: Sources
ur: ذرائع
