CRM Core Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
