CRM Core Profile (7.x-1.0-beta10) - en to sr translation catalogue (24 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Message
sr: Порука

en: Country
sr: Земља

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Block
sr: Блок

en: State
sr: Статус

en: Hidden
sr: Сакривено

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
