CRM Core Profile (7.x-1.0-beta11) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Block title
ne: ब्लकको शीर्षक

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Create
ne: सिर्जना

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Hidden
ne: लुकेको

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Structure
ne: संरचना
