CRM Core Profile (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (38 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Country
ar: الدولة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Path
ar: المسار

en: Display
ar: العرض

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Create
ar: أنشئ

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: State
ar: الحالة

en: Clone
ar: استنساخ

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Hidden
ar: مخفي

en: Page redirect
ar: إعادة توجيه الصفحة

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Page path
ar: مسار الصفحة

en: Structure
ar: الهيكلية

en: Machine Name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
