CRM Core Profile (7.x-1.0-beta6) - en to ca translation catalogue (49 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Block Title
ca: Títol del bloc

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Administration
ca: Administració

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Country
ca: País

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Display
ca: Visualització

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Create
ca: Crea

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Default Value
ca: Valor per defecte

en: State
ca: Estat

en: Clone
ca: Clona

en: Profile name
ca: Nom de perfil

en: City
ca: Ciutat

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Created date
ca: Data de creació

en: Hidden
ca: Ocult

en: Match type
ca: Tipus de concordança

en: Permissions
ca: Permisos

en: Add new profile
ca: Afegeix un perfil nou

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Page path
ca: Camí de la pàgina

en: Address 2
ca: Adreça 2

en: Structure
ca: Estructura

en: Machine Name
ca: Nom màquina

en: Use absolute link (begins with "http://")
ca: Utilitza un enllaç absolut (comença per "http://")

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
ca: Habiliteu aquesta opció per a mostrar un enllaç absolut. Obligatori si voleu utilitzar el camí com a destinació d'un enllaç ( a "presenta aquest camp com un enllaç" més amunt).

en: Create a page
ca: Crea una pàgina

en: Create a block
ca: Crea un bloc
