CRM Core Profile (7.x-1.0-beta9) - en to he translation catalogue (47 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Block Title
he: כותרת תיבה

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Administration
he: ניהול

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Country
he: מדינה

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Display
he: תצוגה

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Create
he: יצירה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: State
he: מצב

en: Clone
he: שכפול

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: City
he: עיר

en: Postal code
he: מיקוד

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Hidden
he: מוסתר

en: Permissions
he: הרשאות

en: Add new profile
he: הוספת פרופיל חדש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Page path
he: נתיב הדף

en: Address 2
he: שורה שניה של כתובת

en: Address 1
he: כתובת 1

en: Structure
he: מבנה

en: Machine Name
he: שם מכונה

en: Use absolute link (begins with "http://")
he: השתמש בקישור אבסולוטי (המתחיל ב- "http://")

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Create a page
he: יצירת דף

en: Create a block
he: יצירת בלוק
