CRM Core Profile (7.x-1.0-beta9) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Administration
ro: Administrare

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Edit
ro: Editați

en: Message
ro: Mesaj

en: Country
ro: Ţară

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Path
ro: Cale

en: Display
ro: Afișaj

en: Display Settings
ro: Setările afișării

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Create
ro: Crează

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: Default Value
ro: valoare implicită

en: State
ro: Status

en: Clone
ro: Clonare

en: Profile name
ro: Nume profil

en: Page Title
ro: Titlu Pagină

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Created date
ro: Data creării

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Page path
ro: Calea paginii

en: Structure
ro: Structură

en: Machine Name
ro: Nume mașină

en: Use absolute link (begins with "http://")
ro: Utilizaţi un link absolut (începe cu "http://")

en: Weight for @title
ro: Greutate pentru @title

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
ro: Activați această opțiune pentru a afișa o legătură absolută. Necesară dacă doriți să folosiți calea drept destinație pentru legătură (ca în "afișați acest câmp ca o legătură" de mai sus).

en: Create a page
ro: Creare pagină

en: Create a block
ro: Creează un bloc
