CRM Core Profile (7.x-1.0-beta8) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Block title
az: Blok başlığı

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: Country
az: Ölkə

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Create
az: Yaradıldı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: State
az: Dövlət

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Hidden
az: Gizli

en: Permissions
az: İcazələr

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Page path
az: Səhifə yolu

en: Structure
az: Struktur
