CRM Core Profile (7.x-1.0-beta9) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Block Title
lt: Bloko pavadinimas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Country
lt: Šalis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Display Settings
lt: Rodymo nustatymai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Create
lt: Kurti

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: State
lt: Etapas

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Address 2
lt: Adresas 2

en: Address 1
lt: Adresas 1

en: Structure
lt: Struktūra

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a block
lt: Sukurti bloką
