CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Title
af: Titel

en: Quantity
af: Aantal

en: Update
af: Dateer op

en: Price
af: Prys

en: Product
af: Produk

en: Order status
af: Bestestellingstatus
