CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Quantity
ar: الكمية

en: Label
ar: التسمية

en: Update
ar: تحديث

en: Price
ar: السعر

en: Product
ar: المنتج

en: Total:
ar: المجموع:

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
ar: يسمح فقط بالأعداد و الفاصلة العشرية (@separator) في الحقل %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
ar: %field: يجب ان يكون هنالك فاصلة عشرية (@separator) واحدة فقط.
