CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Quantity
es: Cantidad

en: Label
es: Etiqueta

en: Update
es: Actualizar

en: Price
es: Precio

en: Shopping Cart
es: Carro de Compras

en: Cart
es: Cesta de la compra

en: Product
es: Producto

en: Order status
es: Estado del pedido

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
es: En %field sólo se permiten números y el marcador de decimales (@separator).

en: Payment transaction created.
es: Transacción de pago creada.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
es: %field: Solo debería haber un separador decimal (@separator).

en: Please contact us to resolve any issues with your order.
es: Por favor, contacte con nosotros para resolver cualquier incidencia relacionada con su pedido.
