CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Quantity
fa: تعداد

en: Label
fa: برچسب

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Price
fa: قیمت

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Product
fa: محصول

en: Total:
fa: مجموع:

en: Order status
fa: وضعیت سفارش

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
fa: در %field فقط اعداد و جداکننده‌های اعشار (@separator) مجاز هستند.

en: Payment transaction created.
fa: تراکنش پرداخت ایجاد شد.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
fa: %field: فقط یک جداکننده شناور مجاز است  (@separator).

en: Line Items
fa: اقلام خطی
