CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Label
hi: लेबल

en: Update
hi: नवीनीकरण

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
hi: %field: वहाँ केवल एक दशमलव विभाजक (@separator) होना चाहिए.
