CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Label
hu: Címke

en: Update
hu: Frissítés

en: Price
hu: Ár

en: Shopping Cart
hu: Kosár

en: Cart
hu: Kosár

en: Product
hu: Termék

en: Total:
hu: Összesen:

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Profile settings
hu: Profil beállításai

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: Amounts
hu: Összegek

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
hu: %field mezőben csak számok és a tizedesjel (@separator) engedélyezett.

en: Payment transaction created.
hu: A fizetési tranzakció létrejött.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
hu: %field: Csak egy decimális elválasztó lehet (@separator).

en: Unfortunately we could not find any suitable payment methods, and we require a payment method to complete checkout.
hu: Sajnos nem található megfelelő fizetési mód, pedig a fizetés végrehajtásához arra szükség van.

en: Please contact us to resolve any issues with your order.
hu: A rendeléssel kapcsolatos problémák elhárításához kapcsolatba kell lépni az áruház üzemeltetőjével.

en: Line Items
hu: Tételek
