CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Label
jv: Judul

en: Update
jv: Dianyari

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
jv: Namung angka lan watesan desimal (@separator) sing diidinaké nang %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
jv: %field: Kuduné namung ana siji tandha desimal (@separator).
