CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Quantity
lv: Skaits

en: Label
lv: Etiķete

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Price
lv: Cena

en: Cart
lv: Grozs

en: Product
lv: Prece

en: Total:
lv: Kopā:

en: Order status
lv: Pasūtījuma statuss
