CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Label
ro: Etichetă

en: Update
ro: Actualizare

en: Price
ro: Preţ

en: Cart
ro: Coş

en: Product
ro: Produs

en: Profile settings
ro: Setări Profil
