CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Quantity
ru: Количество

en: Label
ru: Метка

en: Update
ru: Обновить

en: Price
ru: Цена

en: Shopping Cart
ru: Корзина для покупок

en: Cart
ru: Корзина

en: Product
ru: Товар

en: Total:
ru: Всего:

en: Profile settings
ru: Настройки профиля

en: Order status
ru: Состояние заказа

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
ru: В поле %field разрешены только цифры и знак десятичного разделителя (@separator).

en: Payment transaction created.
ru: Платежная транзакция создана.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
ru: %field: Может быть только один десятичный разделитель (@separator).

en: Line Items
ru: Позиции заказа
