CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Quantity
sl: Količina

en: Label
sl: Oznaka

en: Update
sl: Posodobitev

en: Price
sl: Cena
