CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Quantity
sv: Antal

en: Label
sv: Etikett

en: Update
sv: Uppdatera

en: Price
sv: Pris

en: Shopping Cart
sv: Varukorg

en: Cart
sv: Varukorg

en: Product
sv: Vara

en: Total:
sv: Totalt:

en: Profile settings
sv: Inställningar för profil

en: Order status
sv: Status för beställning

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
sv: Enbart tal och decimaltecknet (@separator) är tillåtna i %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
sv: %field: Det skall bara vara ett decimaltecken (@separator).

en: Please contact us to resolve any issues with your order.
sv: Var vänlig kontakta oss för att lösa eventuella problem med din beställning.
