CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Quantity
vi: Số lượng

en: Label
vi: Nhãn

en: Update
vi: Cập nhật

en: Price
vi: Giá

en: Shopping Cart
vi: Giỏ Hàng

en: Cart
vi: Giỏ hàng

en: Product
vi: Sản phẩm

en: Total:
vi: Tổng cộng:

en: Order status
vi: Trạng thái đơn hàng

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
vi: Trường %field chỉ chấp nhận các số và dấu ngăn cách thập phân (@separator).

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
vi: %field: Chỉ được phép có 1 dấu ngăn cách phần thập phân (@separator).
