CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Label
be: Подпіс

en: Update
be: Абнавіць

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
be: Толькі лікі і дзесятковы падзяляльнік (@separator) дазволены ў поле %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
be: %field: Павінен быць толькі адзін дзесятковы падзяляльнік (@separator).
