CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Label
ca: Etiqueta

en: Update
ca: Actualitza

en: Price
ca: Preu

en: Shopping Cart
ca: Carret de la compra

en: Cart
ca: Carretó

en: Product
ca: Producte

en: Order status
ca: Estat de la comanda

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
ca: Només es permeten números i el separador de decimals (@separator) a %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
ca: %field: Només ha d'haver-hi un separador decimal (%separator).
