CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Quantity
fi: Määrä

en: Label
fi: Tunnus

en: Update
fi: Päivitys

en: Price
fi: Hinta

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Product
fi: Tuote

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Profile settings
fi: Profiilin asetukset

en: Order status
fi: Tilauksen tilanne

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
fi: Vain numerot ja desimaalierotin ovat sallittuja kentässä %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
fi: %field: kentässä tulee olla ainoastaan yksi desimaali-erottaja (@separator).

en: Please contact us to resolve any issues with your order.
fi: Ole hyvä ja ota meihin yhteyttä selvittääksesi mahdolliset ongelmat tilauksessasi.
