CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Title
gl: Título

en: Quantity
gl: Cantidade

en: Label
gl: Etiqueta

en: Update
gl: Actualizar

en: Price
gl: Prezo

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Product
gl: Produto

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
gl: En %field só se permiten números e o marcador de decimais (@separator).

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
gl: %field: Só debería haber un separador decimal (@separator).
