CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Quantity
id: Kuantitas

en: Update
id: Perbarui

en: Price
id: Harga

en: Cart
id: Keranjang

en: Product
id: Produk

en: Order status
id: Status Order

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
id: Hanya angka dan pemisah desimal (@separator) yang diperbolehkan dalam %field.

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
id: %field: Seharusnya hanya ada satu pembatas desimal (@separator).
