CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Label
sk: Označenie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Price
sk: Cena

en: Shopping Cart
sk: Nákupný košík

en: Cart
sk: Košík

en: Product
sk: Produkt

en: Total:
sk: Spolu:

en: Order status
sk: Stav objednávky

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
sk: V poli %field sú dovolené len čísla a desatinný oddeľovač (@separator).

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
sk: %field: Môže tu byť len jeden oddeľovač desatinných miest (@separator).
