CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: Label
sr: Ознака

en: Update
sr: Ажурирање

en: Price
sr: Цена

en: Cart
sr: Kopпa
