CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Quantity
uk: Кількість

en: Label
uk: Мітка

en: Update
uk: Оновити

en: Price
uk: Ціна

en: Shopping Cart
uk: Кошик для покупок

en: Cart
uk: Кошик

en: Product
uk: Товар

en: Total:
uk: Загалом:

en: Billing Address
uk: Адреса платника

en: Profile settings
uk: Параметри профілю

en: Order status
uk: Статус замовлення

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
uk: В полі %field дозволені тільки числа і розділювач десяткового дробу (@separator).

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
uk: %field: Має бути тільки один розділювач десяткового дробу (@separator).

en: Unfortunately we could not find any suitable payment methods, and we require a payment method to complete checkout.
uk: На жаль, ми не змогли знайти які-небудь придатні способи оплати, і але він необхідний, щоб завершити оформлення замовлення.

en: Please contact us to resolve any issues with your order.
uk: Будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб вирішити всі проблеми з вашим замовленням.

en: Line Items
uk: Позиції обліку
