CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Label
bg: Заглавие

en: Update
bg: Промени

en: Price
bg: Цена

en: Cart
bg: Количка

en: Total:
bg: Общо:
