CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Quantity
cs: Množství

en: Label
cs: Popisek

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Price
cs: Cena

en: Amount
cs: Částka

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Shopping Cart
cs: Nákupní košík

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Total:
cs: Celkem:

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
cs: V poli %field jsou povolena pouze čísla a desetinný oddělovač (@separator).

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
cs: %field: Zde by měl být pouze jeden oddělovač desetinných míst (@separator).
