CRM Core Profile Commerce Items (7.x-0.3) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Update
cy: Diweddaru

en: Price
cy: Pris

en: Cart
cy: Basged Siopa

en: Order status
cy: Statws yr archeb
